قوانین مقررات

در هر نهاد یا سازمانی با مجموعه قوانین و مقرراتی از پیش تعیین شده، ثبات و رویه خدمت رسانی خود را مشخص می کند. در این قرارداد ارایه دهنده با عنوان ایرانیان سرور و خریدار با عنوان کاربر خطاب خواهند شد. استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که سون هاست در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد. کاربر، جدا از قوانین و مقرراتی که در زیر ذکر شده است، جهت استفاده از محصولات ایرانیان سرور ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات جرائم رایانه‌ای نیز می باشد. تمامی قوانین و مقررات در ایرانیان سرور بدون استثنا اجرا خواهند شد. چنانچه یک کاربر هزینه ای را به ایرانیان سرور پرداخت کرده باشد، این قوانین و مقررات را مطالعه و آن را پذیرفته است.

 • 1مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. مسئولیت عواملی همچون هک شدن به دلیل استفاده از افزونه ها و ماژول های کرک یا نال شده، استفاده از رمز عبور ضعیف و یا بی توجهی در حفظ اطلاعات عبور، به عهده کاربر می باشد.
 • 2سون هاست مسئولیتی در قبال نقص و مشکلات امنیتی در سیستم های مدیریت محتوا، افزونه ها، اسکریپت ها و امثال آن ندارد.
 • 3استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به سرویس کاربر منجر به قطع سرویس نخواهد شد. در صورت رخداد با کاربر تماس گرفته خواهد شد. مشتری موظف است نسبت کاهش مصرف جاری و یا ارتقای سرویس خود اقدام نماید. سون هاست سعی می کند تا در تمامی حالت ها از مسدود سازی سرویس شما جلوگیری کند، اما چنانچه میزان مصرفی کاربر در عملکرد سرور تاثیر منفی ایجاد کند، سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود و سپس با کاربر تماس گرفته خواهد شد.
 • 4در صورت قرار گرفتن منابعی توسط کاربر که با قانون کپی رایت بین الملل مشکل دارد، در صورت گزارش توسط دیتاسنتر (چه ایران و چه خارج از ایران) با کاربر تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم حذف منابع مورد تخلف تا ۱۲ ساعت، سرویس کاربر مسدود خواهد شد.
 • 5ارتقا و تنزل محصولات از طریق ناحیه کاربری برای کاربر فراهم می باشد. کاربر می تواند با ارتقا به بسته بالاتر تنها هزینه تفاوت بین دو بسته و دوره را پرداخت کند. در صورت تنزل هیچ هزینه ای به کاربر عودت داده نمی شود.
 • 6کاربر متعهد می گردد از قرار دادن مطالب و فایل هایی با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر آموزش های crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت سلاح سرد یا گرم، ساخت سَم، روش های خودکشی و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود، اطلاعات حذف و هزینه های پرداختی عودت داده نخواهد شد.

جهت ارایه خدمات نوین و با کیفیت، با هدف ایجاد اعتماد میان کاربر و سون هاست، ضمانت بازگشت وجه بدون سوال و جواب به کاربران ارائه می شود. ضمانت بازگشت وجه بدین معنا می باشد که کاربر در زمان تعیین شده در هر سرویس می تواند کیفیت سرویس را بررسی نماید و معیار های خود را با توجه منابع دریافتی اندازه گیری کند. در این حین، چنانچه کاربری مایل به استفاده از این خدمات نباشد می تواند سرویس خود را بدون هیچ توضیح و دلیلی لغو نماید و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. بسیاری از خدمات ارائه شده توسط سون هاست شامل ضمانت بازگشت وجه می باشند و برخی از محصولات ارائه شده به دلیل اینکه برای سون هاست شامل هزینه های جانبی می باشند، قابلیت ضمانت بازگشت وجه را ندارند.

 • 1محصولات هاست اقتصادی: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 2محصولات هاست لینوکس حرفه ای: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 3محصولات هاست وردپرس: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 4محصولات هاست ایمیل: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 5محصولات هاست دانلود: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 6محصولات هاست نمایندگی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 7محصولات KVM سرور مجازی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 • 8هزینه های جانبی مدیریتی انجام شده بر روی سرویس ها در صورت لغو سرویس از کل مبلغ کسر خواهد شد.
 • 1در تمامی محصولات سرور مجازی اعم از هاست دانلود اختصاصی، سرویس نمایندگی اختصاصی، سرویس سرور مجازی KVM، سرور مجازی حجیم و سرور مجازی ابری، بکاپ گیری به عهده کاربر می باشد. در صورتی که اطلاعات کاربر به هر دلیلی از بین برود، به دلیل حریم خصوصی بالا و عدم دسترسی سون هاست به فایل های کاربر، امکان بازیابی آن توسط سون هاست وجود ندارد. کاربر موظف می باشد تا به صورت مداوم از اطلاعات خود بکاپ تهیه کند.
 • 2استفاده از خدمات سرور مجازی برای هک، حملات اینترنتی، ارسال اسپم و دیگر استفاده های مخرب غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش از سمت دیتاسنتر، سرویس کاربر مسدود خواهد شد. چنانچه عمدی بودن حملات برای سون هاست محرض گردد، تمامی اطلاعات بدون اطلاع قبلی حذف و از ادامه سرویس دهی به کاربر خودداری خواهد شد.
 • 3ترافیک ماهانه مصرفی در تمامی خدمات سرور مجازی KVM و سرور مجازی ابری به صورت نامحدود می باشد. کاربر متعهد می باشد که استفاده ای معقولانه و منصفانه داشته باشد. در صورتی که استفاده پهنای باند مصرفی از سمت کاربر از حد معقولانه بیشتر باشد، به عنوان سوء استفاده از منابع در نظر گرفته خواهد شد. در این حالت با کاربر تماس گرفته خواهد شد تا مصرف خود را کاهش دهد.
 • 4با در نظر گرفتن اینکه تمامی امکانات مدیریتی اعم از نصب سیستم عامل، تغییر hostname، ریبوت و دیگر ابزارهای مدیریتی از طریق ناحیه کاربری فراهم می باشد، مدیریت نوع استفاده در محصولات سرور مجازی به عهده کاربر می باشد. هیچ گونه پشتیبانی جهت مدیریت سرور و یا نصب ابزار جانبی بر روی تمامی محصولات سرور مجازی ارائه نخواهد شد مگر اینکه افزودنی لازمه با عنوان پکیج مدیریت سرور مجازی خریداری شده باشد و هزینه پکیج پشتیبانی توسط کاربر پرداخت شده باشد.
 • 5پورت اتصال به سرور ۱ گیگابیت می باشد که به صورت اشتراکی در یک node ارایه می شود و میزان پورت تضمین شده ۱ به ۱۰ می باشد. این یعنی سرعت تضمین شده ۱ گیگابیت (معادل ۱۰۰ مگابایت) در هر زمان می باشد. به طور کلی کل پهنای باند ۱ گیگابیت با در نظر گرفتن لود در لحظه* در اختیار شما قرار دارد. دقت داشته باشید که پورت ۱ گیگابیت اختصاصی تنها در سرور های اختصاصی ارایه می گردد.
 • 6راه اندازی سرویس های وبینار آنلاین با استفاده از نرم افزار هایی همچون bigbluebutton و یا نرم افزار های مشابه بر روی سرویس های سرور مجازی به دلیل resource intensive بودن مجاز نمی باشد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی می بایست از سرور اختصاصی استفاده نمایید.
 • 7در سرویس سرور مجازی به دلیل Self-manage بودن آن، انتقال اطلاعات به عهده کاربر می باشد و در صورت نیاز کاربر، امکان انتقال اطلاعات با دریافت هزینه امکان پذیر می باشد. تخمین هزینه بر اساس حجم اطلاعات می باشد که کاربر می تواند با باز کردن تیکت در بخش پشتیبانی سرور آن را استعلام نماید.
همکاران تجاری