about-s-1024x426


دربــــــاره مــــــا

ایرانیــــــان ســـــــرور در مهرماه سال ۱۳۸۵ تحت نام تجاری آرشــــــــــــــــــــام آغــــــــــــــــاز به فعالیت نمود و در سال ۱۳۹۲ با نام تجـــــــاری فنـــــــــــاوری اطلاعـــــــــات و ارتباطــــــــات ایرانیــــــــان ادامه فعالیت خود را به رسمی در حوزه خدمات میزبــــــانی و ثبت دامنه ادامه داده است و به جرأت می توان اظهــــــار داشت که این شرکت یکی از با سابقه ترین شرکتهــــای میزبــــــــانی وب در ایران می باشد . از بدو تــــــاسیس تاکنون نهایت تلاش ما ارائـــــــه برترین سرویس  و خدمـــــــات به کاربران عزیز بوده است . گروه فنـــــــــاوری اطلاعــــــــــــات و ارتباطـــــات ایرانیان تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سالها همواره “رضایت مشتری” یکی از اصول اصلی ما بوده است.

در ایرانیـــــــــان سرور اعتقاد بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عـــــــــامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانــــات بر اساس آخرین فناوریهای ممکن است .

از این رو ایرانیـــــــان سرور ، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبـــــانی فنی می دارد و بر این بــــــاور است که تنها راه پیشرفت ، تداوم ارائـــــه چنین خدماتی می باشد .

تیم ما همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقـــــای کیفی سرویسها و رضایت کـــــاربران به کار می گیرد . سرمایه گذاری ما بر روی سخت افزار ، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمــــات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند .

شما با انتخاب ایرانیـــــــان سرور به کیفیت ، پـــــایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید . از یک وبسایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ ، ایرانیــــــان سرور راه حلی جامع ، برای نیـــــازهای شمـــا تهیه دیده است .