مجوزهای فعالیت دریافتی ایرانیان سرور..!!

مجوزهای فعالیت دریافتی ایرانیان سرور..!!
توسط

احتراما به اطلاع کاربران گرامی می‌رسانیم که گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانیان سرور در راستای افزایش اعتمادسازی اینترنتی ، علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ،  نشان ثبت ملی رسانه های دیجیتال ( نماد طلائی دائم ) را از ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است که در صفحه اصلی پایگاه اینترنتی قابل مشاهده است . همچنین با عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی به افزایش اعتماد سازی کاربران افزوده است . همچنین با کلیک بر روی لوگوی مربوطه در صفحه اصلی می‌توانید از صحت نماد اخذ شده آگاهی یابید .

نماد طلایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

نماد طلایی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به وب‌سایت‌های تایید شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دارای مجوز فعالیت تعلق میگیرد ، ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی پس از تایید و بررسی مجوز‌های فعالیت وب‌سایت‌ها ، لوگوی طلایی به آن‌ها اهدا می‌کند ، گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانیان سرور به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده های خدمات میزبانی ، ثبت دامنه ملی و بین المللی ، ارائه سرورهای مجازی و اختصاصی از دیتاسنتر های مطرح دنیا ، طراحی صفحات وب  و همچنین دارنده نمایندگی ارائه لایسنس های نرم افزاری cPanel ، WHMCS ، DirectAdmin ، Plesk و گواهینامه های بین المللی SSL در ایران ، به جهت اعتمادسازی بیشتر اقدام به دریافت لوگوی طلایی از ستاد ساماندهی کشور نموده است . کاربران عزیز می‌توانند این لوگو را در کلیه صفحات وب‌سایت ما مشاهده نمایند . جهت استعلام می‌توانید به پایگاه اینترنتی ستاد ساماندهی Samandehi.ir مراجعه نمایید و صحت لوگوی قرار داده‌شده را بررسی نمایید .

نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی :

گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانیان سرور ،  نماد اعتماد الکترونیک را از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از سال ۱۳۹۳ اخذ نموده است که پیش‌تر در رابطه با این نماد توضیحات لازم را در خصوص دریافت نماد و ارتقاء به نماد دوستاره در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده بودیم . درصورتی‌که مایل هستید در رابطه با نماد اعتماد الکترونیک بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم به پایگاه اینترنتی نماد اعتماد الکترونیکی eNAMAD.ir و فهرست کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه فرمایید .

عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی :

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد ، بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد ، چرا که بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان در گرو رشد روز افزون این عرصه نهفته است . در این راستا گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانیان سرور از سال ۱۳۹۶ به عضویت این انجمن درآمده است تا با عنایت پروردگار و همراهی این انجمن ، حامی مصرف کاربران و مصرف کنندگان این حوزه باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست بوم (اکوسیستم) فراهم آورده است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید چرا که براستی ایشان شایسته بهترین ها هستند .

شایان ذکر است که در عرصه ارائه و پشتیبانی خدمات میزبانی و ثبت دامنه و همچنین طراحی صفحات وب جزء معدود پایگاه‌های اینترنتی هستیم که کلیه فعالیت‌هایمان قانونی و تاییدشده است . لذا ، به زودی سایر نمادها و مجوزهای فعالیت گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانیان سرور را در سایت قرار خواهیم داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *